ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

листопада 2017

30 листопада 2017

Обласний благодійний телемарафон уже зібрав понад 170 тисяч гривень

Триває благодійний телемарафон до Дня Збройних Сил України, який ініціювали громадські організації ветеранів АТО за підтримки обласної виконавчої влади. На рахунок уже надійшло понад 170 тис. грн. Серед лідерів – м. Запоріжжя, м. Бердянськ, Гуляйпільський та Мелітопольський райони.

У числі найбільших меценатів – ПАТ «Запоріжабразив» (50 тис. грн.), ДП «Івченко-Прогрес» (10 тис. грн.), Бердянський морський торговий порт, ТОВ «Агрофірма «Щедрий Лан», ТОВ «Агроконтинент», ПП «РКП «Маяк», ПП «Агрофірма «Промінь», фермерське господарство «Степове – 2001».

Організатори також очікують на участь металургійних та добувних підприємств регіону, мереж автозаправних станцій, супермаркетів, підприємців, що торгують хутряними та ювелірними виробами.

На думку скарбника телемарафону Світлани Алексєєвої, для взаємодії з соціально відповідальним бізнесом важливо залучити демобілізованих бійців. Вони краще за інших знають проблеми побратимів. Як і минулого року, кошти збирають за територіальним принципом. Усі гроші, зібрані в місті, районі або громаді, обов’язково повернуться місцевим ветеранам. Першочергову підтримку одержать члени родин загиблих героїв, інваліди війни, солдати, які отримали важке поранення або каліцтво.

Значних зусиль до популяризації телемарафону докладає обласна влада. У м. Токмак, Вільнянському, Новомиколаївському та Запорізькому районах відбулися методичні наради за участю представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, волонтерів та ветеранів. Найближчим часом такі зустрічі заплановано провести в Бердянську та Мелітополі.

Допомогти нашим захисникам можна вже сьогодні:

Інформаційна довідка 

  1. Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»
  2. Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні  АТ «Державний ощадний банк України»
  3. Код ЄДРПОУ 40111109
  4. МФО - 313957
  5. Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

 

Читать далее

Шановні жителі Токмаччини! Давайте підтримаємо наших воїнів

Шановні жителі району!

Просимо вас надати благодійну допомогу фонду «Голос Народної Ради» для завершення благодійної акції «Глаза и уши наших воинов».

Метою благодійної акції є розробка, виготовлення, випробування та передача до підрозділів Збройних Сил України зразків нестандартного обладнання «Командирський блок» з комплектом розвідувальної техніки (безпілотні літальні апарати), необхідних для більш ефективного та безпечного виконання бойових завдань воїнами 55 окремої артилерійської бригади. Для доведення «Командного пункту» до повної бойової комплектації необхідно виготовити по 2 комплекти безпілотних літальних  апаратів типу «Крило» та «Октокоптер». Але завершення акції на даний момент не можливе, у зв’язку з відсутністю коштів.

За більш детальною інформацією звертатися до засновника проекту, директора благодійної організації «Благодійний фонд «Голос Народної Ради» Єрьоменко С.Г. за тел.0612-39-02-02, моб. 067-116-09-20, 095-674-41-03 та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Читать далее

Увага! Токмацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує

УВАГА!

В Токмацькому об’єднаному  управлінні  Пенсійного  фонду  України  в Запорізькій області працює

комп’ютерна програма „SKYPE” за електронною адресою: upfuintokmak

 

В грудні 2017 року з 10.00 до 12.00 години, прийом у „SKYPE”  проводять:

05.12.2017, 19.12.2017 -  начальник  Токмацького відділу обслуговування громадян  – Скидан Оксана Віталіївна з питань призначення та перерахунку пенсій;

12.12.2017, 26.12.2017 – заступник начальника управління – Бурчак Алла Миколаївна з питань призначення та перерахунку пенсій;

14.12.2017 – завідувач юридичного сектору – Суратова Ольга Віталіївна з юридичних питань.

Читать далее

29 листопада 2017

Управління соціального захисту населення Токмацької районної державної адміністрації 71701, вул. Володимирська, 7 а, м. Токмак, Запорізька область e-mail: 22upszn@ukrpost.ua

ЯЛОВЕНКО

Ольга Петрівна

 

Начальник управління соціального захисту населення

 2-17-81

 

СЬОМКО

Тетяна Миколаївна

 

Заступник начальника управління соціального захисту населення

 2-14-21 (f)

БОРЦОВА

Світлана Євгенівна

 

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці, контролю за правильністю призначення та виплати  пенсій

 

 2-14-21

БЕЗРУЧКО

Анна Сергіївна

Начальник відділу бухгалтерського обліку, контролю та звітності – головний бухгалтер

 

 4-52-22

ТАРАН

Ольга Миколаївна

 

Начальник відділу прийому громадян управління соціального захисту населення

 

 2-88-26

ЛУКАШ

Олена Іванівна

 

Начальник відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення

 

 4-30-31

МЕЛЬНИКОВА

Олена Юріївна 

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення 

 

 4-30-31

ДЯДЯ

Ігор Вікторович

 

Начальник відділу оздоровлення, санаторно-курортного лікування, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми

 

 2-96-56

РЕКУНЕНКО

Юлія Юріївна

 

Начальник відділу персоніфікованого обліку

 2-96-56

 
Читать далее

До уваги мешканців Токмацького району! З метою надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам

До уваги мешканців Токмацького району!

З метою надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинились у складних життєвих обставинах, Мінсоцполітики відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535, відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги громадянам зазначених категорій.

За період реалізації даної постанови Кабінету Міністрів України одноразову грошову допомогу отримали постраждалі і внутрішньо переміщені особи на загальну суму 10, 5 млн. гривень.

З огляду на складну ситуацію, в якій опинилися громадяни зазначених категорій, надання такої допомоги є вкрай важливим для забезпечення їхньої життєдіяльності. У зв’язку з цим Мінсоцполітики пропонує провести благодійну акцію, у рамках якої перерахувати кошти для підтримки зазначеної категорії населення.

Просимо підтримати ініціативу та приєднатися до благодійної акції Мінсоцполітики.

Надаємо реквізити рахунків для зарахування благодійних внесків:

         1. Для зарахування коштів у національній валюті (гривні):

Міністерство соціальної політики України,

ЄДРПОУ - 37567866,

р/р. 31252301178737 у Державній казначейській службі України, м. Київ. МФО 820172.

         2. Для зарахування коштів у євро та доларах США:

Міністерство соціальної політики України,

ЄДРПОУ - 37567866

р/р. 25302020054709 в АТ „Укрексімбанк”, м. Київ.

МФО 3223 13.

 

Читать далее

Семінар-нарада з сільськими головами

28.11.2017 перший заступник голови РДА О.Шпак та голова районної ради В.Мафтуляк  провели семінар-нараду з Молочанським міським, сільськими головами, головою Остриківської СОТГ.

Перший до слова був запрошений голова Токмацької міськрайонної організації Українського товариства мисливців і рибалок А.Лисенко. Він наголосив на тому, що в передзимовий та зимовий період випадки незаконної вирубки полезахисних смуг збільшуються в десятки разів. В деяких населених пунктах полезахисні смуги знищені майже повністю. Така ситуація загрожує відродженню пилових бурь, вітровій і водній ерозії ґрунтів, зниженню урожайності. Відповідно до ст.65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення знищення або пошкодження полезахисних лісосмуг, захисних лісових насаджень тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Згідно з п.20 ч.2 ст.255 КУпАП протоколи про правопорушення мають право складати єгері та посадові особи користувачів мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Токмацькому районі І. Левченко підняв актуальне питання про захворювання домашніх тварин на сказ та заходи щодо їх ліквідації та нагадав присутнім, що сказ – особливо небезпечна гостра вірусна хвороба тварин і людини, яка характеризується ознаками паралічу і абсолютною смертністю.  Незважаючи на значний світовий досвід і прогрес у вивченні цієї інфекції, на сьогодні сказ зафіксований у 113 країнах світу, через який щорічно гине понад 50 тис. людей і більше 1 млн. тварин. На території області з початку року зареєстровано 92 неблагополучних пунктів зі сказу, на території району – 7 таких пунктів. В неблагополучних пунктах захворіло 5 собак, 2 кота та 2 особини великої рогатої худоби. Практично у всіх неблагополучних пунктах причиною захворювання були лисиці. З початку року по району щеплено 5260 голів собак та 4541 голова котів. Проведено 387 бесід серед населення з питань сказу.

Начальник містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства РДА - головний архітектор району О.Саврасова підняла питання про виділення та закріплення техніки для забезпечення безперебійного руху на автошляхах району в період погіршення погодних умов.  

Директор департаменту медичного страхування, представник страхової компанії «Оранта-Січ» Л.Єрмоленко ознайомила присутніх з пріоритетами впровадження страхової медицини та запропонувала програми колективного страхування для підприємств, установ, організацій району та об’єднаних територіальних громад.

Заступник голови райдержадміністрації В. Братіщенко доповів про хід децентралізації в Токмацькому районі та про надання медичної допомоги мешканцям району в 2018 році. Також В.Братіщенко висловив прохання взяти активну участь у третьому обласному благодійному телемарафоні до Дня Збройних Сил України.

Також начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації А.Попазова доповіла про зміни до законодавства України у сфері поводження з відходами, які вступають в дію з 01.01.2018 року та загострила увагу на необхідності ліквідації на території району несанкціонованих сміттєзвалищ, висвітлила питання про розчищення малих та середніх річок району і укріплення їх берегів та проінформувала присутніх про норми Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

         Наприкінці наради перший заступник голови РДА О.Шпак разом із заступником голови РДА В.Братіщенком вручили відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»  керівнику Громадської організації «Таврійські скіфи», волонтеру Віктору Колеснику, старості сіл Очеретувате та Скелювате, волонтеру Олександру Ішутінову, члену Громадської організації «Таврійські скіфи», волонтеру Миколі Чучко.

Читать далее

До відома користувачів водних об’єктів!

  З метою роз’яснення чинного природоохоронного законодавства у сфері регулювання, охорони та відтворення водних біоресурсів та аквакультури 06.12.2017 о 13:00 в Малому залі райдержадміністрації відбудеться спільна нарада з питань дотримання природоохоронного законодавства у сфері рибного господарства за участі представників райдержадміністрації, Запорізького рибоохоронного патруля та користувачів водних об’єктів.

План проведення наради

№ п/п

Порядок денний

Час

Відповідальні

1

Реєстрація користувачів водних об’єктів

13:00- 13:15

Уповноважені представники адміністрації

2

Виступ головуючого

13:15- 13:20

Уповноважені представники адміністрації

3

Інформація щодо законодавства у сфері рибного господарства

3.1

Роз’яснення щодо порядку здійснення спеціального товарного рибного господарства

13:20- 13:45

Спеціалісти рибоохоронного патруля

3.2

Роз’яснення щодо порядку здійснення аквакультури

14:00- 14:15

Спеціалісти рибоохоронного патруля

3.3

Законодавча база у сфері рибного господарства (зразки звітів, форми документації т.п.)

14:15- 14:30

Спеціалісти рибоохоронного патруля

4

Запитання та відповіді, підведення підсумків наради

14:30- 15:00

Уповноважені представники адміністрації та спеціалісти рибоохоронного патруля

 

Читать далее

28 листопада 2017

28.11.2017 перший заступник голови РДА О.Шпак провела засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

28.11.2017  перший заступник голови РДА О.Шпак провела засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА. На засіданні обговорили питання черги денної: про зняття карантинних обмежень та об’явлення благополучною щодо сказу територію Таврійської сільської ради с.Таврія; про накладання карантинних обмежень та об’явлення неблагополучною щодо сказу великої рогатої худоби територію Новопрокопівської сільської ради с. Новопрокопівка.

За підсумками засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації було вирішено взяти до відома інформацію в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Токмацькому районі І.Левченка про епізоотичну ситуацію щодо сказу на території району, зняти карантинні обмеження та об’явити благополучною щодо сказу територію с.Таврія та накласти карантинні обмеження та об’явити неблагополучною щодо сказу великої рогатої худоби територію с.Новопрокопівка.

Читать далее

27.11.2017 заступник голови РДА В.Братіщенко провів засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

27.11.2017 заступник голови РДА В.Братіщенко провів засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.  На засіданні обговорили проблемні питання: про стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах соціальної інфраструктури в Токмацькому районі; про усунення виявлення недоліків і порушень щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах соціальної інфраструктури; про розробку та затвердження районної програми забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури; про визначення осіб, відповідальних за організацію роботи щодо безпечної експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури.

Читать далее

27 листопада 2017

27.11.2017 перший заступник голови РДА О.Шпак провела оперативні наради

27.11.2017 перший заступник голови РДА О.Шпак провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, наповнення місцевих бюджетів, протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники територіальних органів ЦОВВ доповіли про роботу за тиждень та стан справ у підлеглих організаціях. Начальник управління фінансів РДА звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. Станом на 24.11.2017 виконання дохідної частини бюджету району за власними надходженнями становить за січень-листопад 112,1%, в тому числі за листопад поточного року 72,6 % до планових показників листопада. На нараді також були обговорені питання про: облік безробітних в Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості; випадки захворювання домашніх тварин на сказ та африканську чуму і заходи щодо їх ліквідації; надання послуг з газо- та електропостачання; проведення третього благодійного марафону до Дня Збройних Сил України; впровадження медичної реформи в районних медичних закладах; температурний режим у ЗНЗ. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.

Також перший заступник голови РДА провела нараду із керівниками відділів апарату та структурних підрозділів РДА, де кожен звітував про проведену роботу за минулий тиждень та плани на наступний.

Того ж дня О.Шпак провела оперативну нараду за участю керівників правоохоронних органів та структурних підрозділів з питань соціально-політичної та оперативної обстановки в регіоні. Присутні доповіли про стан оперативної обстановки на території району з 20.11.2017 по 26.11.2017 та намітили плани роботи на тиждень.

Читать далее

Календар

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB