ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

07 грудня 2017

07.12.2017 перший заступник голови райдержадміністрації О.Шпак провела нараду з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту

07.12.2017 перший заступник голови райдержадміністрації О.Шпак провела нараду з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту щодо підготовки до контрольної перевірки усунення недоліків, виявлених у липні 2015 року під час проведення комплексної перевірки комісією ДСНС України щодо виконання вимог законів та інформативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб в Запорізькій області. Учасники наради детально обговорили завдання, основні напрями і питання перевірки та прийняли відповідні рішення.

Читать далее

06.12.2017 відбулась нарада з питань дотримання природоохоронного законодавства у сфері рибного господарства

06.12.2017 перший заступник голови райдержадміністрації О.Шпак разом з  начальником відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області О.Недбайлом провели спільну нараду з питань дотримання природоохоронного законодавства у сфері рибного господарства. В обговоренні взяли участь в.о.начальника відділу АПР РДА М.Агафонова, начальник юридичного відділу апарату РДА В.Нечипоренко, начальник відділу економіки РДА А.Попазова. На захід були запрошені користувачі водних об’єктів району, землевпорядники. О.Недбайло виступив з роз’ясненнями щодо порядку здійснення спеціального товарного рибного господарства та порядку здійснення аквакультури. Зацікавленим особам були надані дійсні зразки звітів та форми документації.

Читать далее

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації О.Шпак з Днем місцевого самоврядування України

Шановні працівники та ветерани

органів місцевого самоврядування, депутати  Токмацької районної, Молочанської міської, сільських рад та Остриківської об’єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Працівники місцевого самоврядування та депутатський корпус району завжди вирізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю, відповідальністю та вмінням досить успішно вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні  питання.

З нагоди свята прийміть слова вдячності  за вашу самовіддану працю на благо розвитку Токмацького району та в ім’я розквіту рідного краю і держави в цілому. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродження нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

 

З повагою,

перший заступник голови

райдержадміністрації                                                 Олена Шпак

 

Читать далее

Вітання голови облдержадміністрації К.Бриля з Днем місцевого самоврядування.

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Цей день об’єднує всіх людей, що мають активну громадянську позицію. Ви є лідерами українців, які за призванням працюють на благо нашої держави.

Саме Ви найбільш наближені до людей. Ви щоденно переймаєтесь розвитком територій, жителі яких довірили Вам своє майбутнє. Звичайно, це вимагає не тільки певних навичок, а і чималої відповідальності.

Сьогодні увага всієї України прикута до голів об’єднаних територіальних громад. Адже, завдяки проголошеній Петром Порошенком реформі децентралізації влади, саме представники влади на місцях отримали дієвий інструментарій для розвитку власних територій. Впевнений, завдяки людям які вірять у майбутнє нашої держави та щирим патріотам своєї землі Україна процвітатиме.  І пишатись державою та тими, хто її розбудовує будуть наші діти.

З нагоди професійного свята я бажаю всім хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, а також народним обранцям віри в майбутнє України та здійснення всіх планів на благо нашої держави.

 

                                                                                                                                                З повагою,

                                                                                                                                                Голова облдержадміністрації

                                                                                                                                                Костянтин Бриль

Читать далее

Календар

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB