ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

11 грудня 2017

Костянтин Бриль: «Хочу привітати всіх з прийняттям головного фінансового документа країни - Держбюджету-2018»

На одному з центральних телеканалів голова облдержадміністрації прокоментував прийняття Держбюджету- 2018 року, який народні депутати проголосували напередодні.

- Хочу привітати всіх з прийняттям головного фінансового документа України - Держбюджету-2018, який дасть можливість усім нам жити в 2018 році. Нині ми можемо максимально швидко відкоригувати бюджети обласних рад, які вже були прийняті (як це відбулося в Запорізькій області), і розподіляти кошти на важливі проекти, не затягуючи. Для нашого регіону прийнятий бюджет передбачає понад 12 мільярдів трансфертів з Державного бюджету. А це практично на 10% більше ніж у 2017 році. Ці кошти  будуть витрачені на пільги, субсидії, допомоги, освітню і медичну субвенції та додаткові дотації. Хочу виокремити ті видатки, які з'явилися вперше. Зокрема, передбачено трансферти на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб із їх числа. А це майже 19 мільйонів гривень. Також уперше передбачено 479,7 мільйона гривень на будівництво, реконструкції, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Це відбувається в першу чергу тому, що дороги місцевого значення передаються на баланс облдержадміністрації, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник Запорізького регіону також підкреслив, що в Держбюджеті  враховано пропозиції, подані владою до Бюджетного комітету, Кабінету Міністрів України за сприяння народних депутатів від Запорізької області. А саме: повернення реверсної дотації - до 50%. Це додатковий ресурс області  - 378 мільйонів гривень. Тобто кошти податків, які розподіляються між бюджетами держави й регіону. Спочатку в проекті Держбюджету було запропоновано повернення коштів у розмірі 70% на 30%. Проте запоріжці просили, аби рівень залишився попереднім - 50% на 50%.

Окремо було направлено прохання, щоб надання пільг і субвенцій населенню залишилося в державному бюджеті. Адже, якби ці кошти лягли на плечі бюджету області, було би втрачено 504,8 мільйона гривень, що суттєво відобразилось би на бюджеті розвитку міст. Тож для Запорізького краю дуже важливо збереження чинного механізму фінансування наданих населенню пільг на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг з Державного бюджету.

Також до держбюджету включено 20 проектів бюджетування об'єднаних територіальних громад, які об'єдналися та пройшли вибори в 2017  році. Всього в Запорізькому регіоні вже створено 36 громад, включених до Державного бюджету.

- Нині нам цікаво дізнатися про витрати на дороги державного значення, адже в 2018 році 5,5 тисячі кілометрів доріг державного значення перейдуть до регіону. Проте 2,5 тисячі кілометрів залишаться на балансі держави. Для їх відновлення ми вже провели всі необхідні торги та готові приступити до робіт. Тож нині потрібно лише  відкрити «фінансові шлюзи». Власне для Запорізької області потрібно близько 1,5 мільярда гривень на дороги. І  маю надію, що КМУ та Бюджетний комітет нас почують. Адже 2018 рік має стати роком капітального ремонту доріг. Ми про це дуже мріємо. У Запорізькій області до робіт приступили такі імениті фірми як турецький «Онур» та вітчизняний «АльтКом», - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Керівник регіону приділив увагу ІІ Форуму об'єднаних територіальних громад, який нещодавно відбувся під егідою Президента України та Кабінету Міністрів України. Саме там були обговорені всі аспекти децентралізації.

- Якщо подивитися на фінансові показники громад, то після об'єднання вони збільшилися в 2-3 рази, а в Запорізькій області є приклади, де зростання відбулось в шість разів. Існують громади, де залишки на рахунках складають по 12 мільйонів гривень. Тож фінансова спроможність ОТГ дає їм можливість використовувати кошти та планувати видатки на власний розсуд. Це наочний приклад найуспішнішої реформи в країні, - підкреслив  Костянтин Бриль.

Повертаючись до теми бюджету-2018, Костянтин Бриль наголосив, що найбільша сума надходжень до скарбнички Запорізького регіону - це плата за землю. Тож передача повноважень по землі на місця з прийняттям нового закону стане важливим кроком для розвитку ОТГ. Не менш важливою темою є інвестиційна політика. Адже інвестор дає чималий поштовх для розвитку громади. І в Запорізькій області є приклади цього. Зокрема, компанії Нібулон, ДТЕК, Юрокейп, які не просто розвивають території, а й беруть на себе соціальне навантаження. Таке як ремонт доріг, шкіл, дитсадків та інше. При виборі проектів акцент роблять жителі громади під час громадських слухань.

- Нині найголовніше не лише для бюджету, а й для розвитку Запорізької області - аби працювала наша промисловість, яка наповнює бюджет. Аби не було перепон малому та середньому бізнесу, що також дає приріст бюджету. Також важливо, щоб не було політичних потрясінь, на які завжди реагує економіка. Зокрема це стосується якісного і своєчасного прийняття рішень депутатами Верховної Ради Урядом. Якщо ці показники будуть виконані, то країна успішно крокуватиме шляхом розвитку з цим бюджетом, - підсумував голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читать далее

Управління фінансів Токмацької райдержадміністрації повідомляє, що станом на 11.12.2017 року

Управління  фінансів Токмацької райдержадміністрації  повідомляє, що станом на 11.12.2017 року до загального фонду районного бюджету надійшло 157237,8 тис. грн. доходів, що становить 95,1 відсотка від плану на 2017 рік, затвердженого місцевою радою, в тому числі:

- до загального фонду районного бюджету  надійшла  базова дотація у сумі 2994,1 тис. грн., що становить 94,4% до плану на 2017 рік;

- до загального фонду районного бюджету  надійшла  додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я у сумі 8504,2 тис. грн., що становить 100,0% від плану на 2017 рік;

- до загального фонду районного бюджету надійшло 28211,2 тис. грн. доходів (без урахування між бюджетних трансфертів), що становить 102,0 відсотка від плану на 2017 рік;

- протягом грудня п. р. до районного бюджету надійшло власних доходів в сумі 610,6 тис. грн. або 31,5% до запланованого на місяць. В порівнянні з відповідним періодом 2016 р. надходження зменшились на 71,7 тис. грн. або на 10,5%;

- до районного бюджету надійшло субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам і профінансовано:

- на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства і дітям – інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям на загальну суму – 33690,2 тис. грн.;

- на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплопостачання, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у сумі 29704,5 тис. грн.;

- на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі – 5838,8 тис. грн.;

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 361,2 тис. грн.;

- освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 27498,1 тис. грн.;

- медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 15548,7 грн.;

-  на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 111,4 тис. грн.;

- на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" – 1207,0 тис. грн.

Видаткова частина загального фонду районного бюджету виконана в загальній сумі 149889,8 тис.  грн., в тому числі:

-          видатки на державне управління – 1266,0 тис. грн.,

-          видатки на освіту – 44116,5 тис. грн.,

-          видатки на охорону здоров’я -  14590,4 тис. грн.,

-          видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення – 73582,0 тис. грн.,

-          видатки на культуру і мистецтво – 3375,9 тис. грн.,

-          видатки на фізичну культуру і спорт -  860,3 тис. грн.,

-          видатки на засоби масової інформації – 35,0 тис. грн.,

-          сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство – 13,0 тис. грн.,

-          видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха – 42,2 тис. грн.,

-          видатки, не віднесені до основних груп – 12008,5 тис. грн.

 

 

Читать далее

Запрошення

Шановні мешканці Токмаччини!

Запрошуємо вас на урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварій на ЧАЕС, що відбудуться 14 грудня 2017 року в м.Токмак:

8:00 – панахида у Свято-Успенському храмі;

9:00 – покладання квітів біля пам’ятної дошки ліквідаторам (будівля поліції);

9:30 – урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварій на ЧАЕС (пам’ятний знак ліквідаторам у сквері по вул.Шевченко).

Правління ГО «Токмацьке міськрайонне об’єднання ветеранів Чорнобиля»

 

Читать далее

зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста - бухгалтера відділу освіти Токмацької районної державної адміністрації

                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації                                       

 

           08.12.2017 № 103-К 

 

УМОВИ

проведення конкурсу

на  зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста - бухгалтера відділу освіти Токмацької районної державної адміністрації Запорізької області тимчасово, на період відсутності основного працівника

Загальні умови

Посадові обов’язки

З метою виконання завдань, які стоять перед відділом, головний спеціаліст - бухгалтер відділу освіти Токмацької райдержадміністрації виконує наступні функції:

 1. Складає кошториси та плани асигнувань державного та місцевого бюджету по загального та спеціального фонду та зміни до них;

 2. Готує штатні розписи працівників відділу та зміни до них;

 3. Здійснює розрахунок заробітної плати працівникам відділу;

 4 Складає регістри бухгалтерського обліку: меморіальні ордери, головну книгу, оборотні відомості;

 5. Проводить інвентаризацію активів та зобов`язань;

 6.Забезпечує облік фінансових та юридичних зобов’язань розпорядників коштів місцевого бюджету;

  7. Складає і здає місячні, квартальні, річні статистичні звіти;

  8. Складає та подає до Токмацького управління державної казначейської служби зведену фінансову та  бюджетну звітність розпорядників та одержувачів коштів районного бюджету;

  9. Веде бухгалтерський облік майна та результатів своєї роботи методом подвійного запису господарських операцій згідно з Планом рахунків бухгалтерського обліку;

  10. Складає проекти розпоряджень паспортів бюджетної програми районного бюджету;

  11. Складає паспорти бюджетних програм місцевого бюджету;

   12. Забезпечує облік розрахунків з підприємствами, установами, організаціями по всім  видам послуг та відображення їх в м.о.№6;

13. Здійснює облік розрахунків з підзвітними особами, відображення даних в м.о. № 8;

 14. Виконує інші обов’язки, покладені на нього начальником відділу освіти райдержадміністрації.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 3200грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення).

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово, на період відсутності основного працівника

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з
додатком 2, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5)  оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) Е - декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника на офіційному сайті НАЗК).

 Документи для участі у конкурсі приймаються до 17 год. 00 хв. 26 грудня 2017 року  

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

 03 січня 2018 року о 10.00, каб. № 40 Токмацької райдержадміністрації, 71701, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Центральна (Революційна), 45

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Гребінець Вікторія Миколаївна, (06178) 2-86-35,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища, не нижче ступеня молодший бакалавр або бакалавр (економічна)

2.

Досвід роботи

не потребує

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Якісне виконання поставлених завдань

- вміння працювати з інформацією;

- орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

- вміння вирішувати комплексні завдання;

- здатність приймати вчасні та важливі рішення;

- автономність та ініціативність щодо пропозицій/рішень.

2.

Командна робота та взаємодія

- вміння працювати в команді;

- вміння ефективної співпраці з іншими;

- самоконтроль

3.

Особистісні компетенції

- відповідальність і пунктуальність;

- уважність до деталей;

- ініціативність;

- орієнтація на саморозвиток;

- вміння працювати в стресових ситуаціях.

 

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України «Про державну службу»;

- Закону України «Про запобігання корупції»

 

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

- Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

- Закон України: «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”» від 16.07.1999 № 996-XIV;

- Постанова КМУ від 14.02.2007 № 228 «Про порядок виплати компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»;

- Наказ Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 «Про умови оплати праці   робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів»;

- Постанова Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

- Бюджетний Кодекс України.

       

 

Читать далее

Календар

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB